Patarimai apsipirkti Motokroso šalmai

Motokroso šalmas sukurtas taip, kad apsaugotų važiuojantįjį nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, purvo, akmenų ir kitų nuolaužų. Kita vertus, pagrindinė motociklininkų šalmų paskirtis – apsauga nuo susidūrimo ir greičio. Šie šalmai pasižymi aptakiu aerodinaminiu dizainu, padedančiu sumažinti pasipriešinimą vėjui. 

Tačiau tai nėra būtina kiekvieną kartą keliaujant per dykumą. Motociklininko šalmas taip pat yra šiek tiek masyvesnis, palyginti su motociklininko šalmais. Šie specialūs šalmai turi skydelį ir tvirtą išorę, kad apsisaugotų nuo skraidančių objektų. 

Jei planuojate užsiimti tik motokrosu, rekomenduojama įsigyti kokybišką motokroso šalmą.

Motokroso šalmas, kitaip nei motociklininko šalmas, nėra sandarus, kad motociklininkas turėtų daugiau erdvės kvėpuoti. Motokroso šalmas taip pat turi smakro apsaugas, kad būtų gerai apsaugota apatinė veido dalis. 

Jei planuojate užsiimti tik motokrosu, rekomenduojama įsigyti kokybišką motokroso šalmą. Tačiau, jei mėgstate važinėti motociklu, vis tiek galite apsvarstyti galimybę įsigyti dviejų sporto šakų šalmą. 

Lasiet arī nākamo rakstu: Elektrinio ir hidraulinio vairo stiprintuvo skirtumai

Šiandien vis daugiau automobilių gamintojų pradeda keisti hidraulinį vairo stiprintuvą į elektrinį. Tačiau koks iš tikrųjų yra skirtumas tarp šių dviejų sistemų ir kas lėmė šį perėjimą? Anksčiau vairuojant transporto priemonę reikėdavo treniruoti viršutinę kūno dalį. Gera žinia ta, kad šiandien jums nebereikia kiekvieną kartą, kai reikia atlikti posūkį, valdyti automobilio raumenimis. Dabar yra daugybė vairo stiprintuvo sistemų, kurios padeda užtikrinti neskausmingą važiavimą. 

Dviejų sporto šakų šalmai sujungia motokroso šalmo atramą ir patogumą su motociklininkų šalmų apsauga nuo smūgių ir funkcionalumu. Motociklininko šalmai niekada neturėtų būti naudojami motokrosui. Privalote įsigyti tinkamos rūšies šalmą, skirtą motokroso sportui. 

YouTube video

Kaip pasirinkti tinkamą motokroso šalmą

Pirkdami motokroso šalmą būtinai atsižvelkite į šiuos veiksnius:

„Bluetooth“ suderinamumas

Motokroso šalmas turi suteikti galimybę naudoti „Bluetooth“ komunikatorių. Šis prietaisas tvirtinamas prie šalmo šono, kad galėtumėte balsu belaidžiu ryšiu prisijungti prie savo mobiliojo įrenginio. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai kalbėti į imtuvą, kad galėtumėte radijo ryšiu susisiekti su vienu iš kolegų, paleisti mėgstamas dainas arba surinkti skambutį.

Kai kurios „Bluetooth“ ausinės yra suderinamos tik su tam tikrais modeliais ir markėmis. Įsitikinkite, kad pasirinktas šalmas veikia su jūsų pageidaujama ryšio sistema. Įrenginys taip pat turi būti suderinamas su skirtingų tipų šalmais, jei naudojate daugiau nei vieno tipo šalmus.

Žinutės iš tos pačios kategorijos: