Kruša ir transporto priemonės: itin nemalonus derinys

Apsauga nuo krušos yra ne kas kita, kaip labai storas lakštas, paprastai su paminkštinimu, skirtas apsaugoti jūsų transporto priemonę nuo vasarinės krušos, kai automobilis yra lauke ir be pastogės. Tai paprastas, bet efektyvus sprendimas: ne visi turi garažą ar pastogę. Tačiau tai nereiškia, kad jiems neturėtų rūpėti automobilis ir kėbulo būklė. Viena iš abejonių, kuri gali kilti, yra tai, kada ją naudoti. Akivaizdu, kad per krušą niekam neateis į galvą išeiti į audros vidų ir uždengti savo automobilį.

Apsauga nuo krušos
Apsauga nuo krušos – diegimo rodymas

Štai kodėl reikia paprastos, bet funkcionalios technikos: krušos dangą turime uždėti, kai audra dar neatėjo. Žinoma, ne visada tiksliai žinome, kada bus lietus ar kruša. Taigi kaip tai padaryti? Vis tiek pritvirtinkime: nuo krušos apsaugantis lakštas pagamintas iš medžiagų, kurios leidžia tinkamai apsaugoti, tačiau neturi įtakos transporto priemonės temperatūrai.

Iš ko pagaminta apsauga nuo krušos ir kaip ją surinkti

Apsauga nuo krušos yra pagaminta iš labai lengvos ir vandeniui atsparios sintetinės medžiagos. Tačiau neturime to įsivaizduoti kaip didelio lietpalčio skirto mūsų transporto priemonei. Jo ypatumas yra išorinė danga, kurią sudaro tvirta ir atspari aliuminio plėvelė, slopinanti krušos poveikį kėbului. Storas poliuretano putplasčio paminkštinimas sugeria smūgius. Paminkštinimas nėra per storas. Vos 6 mm dangos storis ant neaustinio audinio, kuris tiesiogiai liečiasi su kėbulu ir yra pakankamai minkštas, kad būtų išvengta įbrėžimų uždedant ir nuimant apsauga nuo krušos (https://www.withcar.it).

YouTube video
Vaizdo įrašas: Kaip apsaugoti „Tesla“ nuo krušos; „Lanmodo“ automobilių palapinių apžvalga

Tvirtinimo sistema yra pririšama po kėbulu, paprastai per reguliuojamo ilgio diržus ir kablius, kad būtų užtikrinta gera automobilio apsauga.

Daugelyje nuo krušos esančių dangčių kraštuose taip pat yra stora guma, kuri padidina visos sistemos atsparumą vėjui. Tačiau trumpai tariant, tai dvigubo tvirtinimo sistema, sukurta siekiant kuo labiau apsaugoti mūsų transporto priemonę, saugiai ir netiesiogiai, nepadarant žalos kėbului.

Žinutės iš tos pačios kategorijos: