Pasinerkite į terminio vandens SPA, kad pagerintumėte savijautą

Terminiai vandenys taip pat susiję su geresne psichine savijauta, pavyzdžiui, mažesniu nedarbingumo dienų skaičiumi ir geresne miego kokybe. Taip pat įrodyta, kad terminės SPA procedūros mažina nerimą, padeda kovoti su stresu ir jaustis labiau susikaupusiems bei atsipalaidavusiems. 

Terminiai SPA centrai ir jų teikiamos terapijos gali padaryti stebuklus, kurie pagerins jūsų savijautą ir praturtins jūsų kūną, protą ir sielą. 

Jei vis dar nesate įtikinti, štai keletas terminių vandenų teikiamų malonumų:

Leisdami laiką terminiuose SPA centruose ne tik nuraminsite mintis, bet ir fiziškai pasinersite į atpalaiduojantį baseiną. Šaltinis: Thermana Laško

Mėgaukitės Ultimate Digital Detox 

Kadangi daugumoje terminių SPA procedūrų naudojamas vanduo, akivaizdu, kad negalite su savimi pasiimti išmaniųjų telefonų. Tai reiškia, kad galite atsijungti ir išjungti išorinio pasaulio triukšmą ir trukdžius. Todėl SPA procedūros metu galite visiškai pasinerti į save, kad atsipalaiduotumėte be jokių išorinių trikdžių. 

Leisdami laiką terminiuose SPA centruose ne tik nuraminsite mintis, bet ir fiziškai pasinersite į atpalaiduojantį baseiną. Jei nežinote, nustatyta, kad plūduriavimas vandenyje turi raminamąjį poveikį. Tai suteikia jums erdvės ir laiko atsikratyti streso, o tai gali padėti padidinti jūsų motyvaciją ir sustiprinti psichines jėgas. 

Unikalus būdas išgydyti savo kūną 

Ar neseniai persistengėte su treniruotėmis? Ar po draugiškų futbolo rungtynių patyrėte patempimą? O gal patyrėte staigų skausmą pasilenkę pasiimti pirkinių iš automobilio? Nustatyta, kad terminės SPA procedūros padeda pagreitinti gijimo procesą, kad kuo greičiau atgautumėte geriausią formą.  

YouTube video

Idealus vėsos ir šilumos terapijos derinys sutraukia ir išplečia kraujagysles, taip skatindamas tinkamą viso kūno kraujotaką. Kai kūno kraujotaka geresnė, kraujas gali tiekti daugiau maistinių medžiagų ir deguonies į visus raumenis ir padėti pašalinti bet kokius pažeidimus. Pagerėjusi kraujotaka taip pat reiškia, kad jūsų kūnas galės greičiau sudeginti daugiau kalorijų, todėl dar labiau pagerės medžiagų apykaita.

Nesvarbu, ar norite atgaivinti pavargusį kūną, pasimėgauti ramybe ir tyla, ar tiesiog atsipalaiduoti ir gerai pažvelgti į savo sielą, pasinerdami į terminio vandens SPA, pavyzdžiui, Thermana Laško, galėsite daugiau dėmesio skirti svarbiausiems dalykams. 

Žinutės iš tos pačios kategorijos: