Kaip naudoti bičių avilio svarstykles?

Kad rodmenys būtų tikslesni, avilį reikia įrengti taip, kad avilio korpusų rankenos būtų avilio gale ir priekyje. Dėl to, kaip bitės, gamindamos medų, kaupia nektarą koriuose, svarbu, kad visi avilio koriai būtų pakelti panašiai, naudojant avilio svarstykles. Kai rankenos bus gale ir priekyje, koriai bus statmeni avilio galinei daliai ir būtent čia atliksite matavimus.

Kai avilys sunkus, taip yra todėl, kad jo viduje yra daug atsargų. Pats avilys, pagamintas iš medžio, vaškas, žiedadulkės, perai ir bitės sudaro tik mažą dalį viso svorio.

Avilų ekranuotuose dugnuose apačioje yra anga, kuri dažnai naudojama varozės erkių plokštei įdėti. Tai ideali vieta, kur galima įstatyti pakėlimo laikiklį kiekvieną kartą, kai pasveriate avilį, t. y. jei jūsų avilys stovi ne ant žemės, o ant kokio nors stovo.

Taip pat galima padaryti tarpą tarp grindų ir apatinės avilio dalies korpuso, po vienos avilio korpuso dalies kampais dedant metalines poveržles. Suformuokite pakankamai vietos pakėlimo laikikliui įstatyti. Plokšteles galite palikti neribotam laikui, jei tik yra minimali erdvė, kad bitės galėtų išeiti arba įeiti pro sukurtą tarpą. Nuimkite avilio stogą ir nepamirškite kaskart atlikdami matavimus apytiksliai išcentruoti kėlimo laikiklio.

Kai avilys sunkus, taip yra todėl, kad jo viduje yra daug atsargų. Pats avilys, pagamintas iš medžio, vaškas, žiedadulkės, perai ir bitės sudaro tik mažą dalį viso svorio.

Ką reiškia bičių avilio svarstyklių rodmenys?

Pirmiausia turėtumėte nustatyti apytikslį avilio svorį, jei jame nėra jokių atsargų. Didesnis nei nustatytas svoris gaunamas iš cukraus sirupo arba medaus, kurį maitinate. Kiekviena avilio sudedamoji dalis turės savo svorį.

YouTube video

Dar yra daug svarbių dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie beescales.io avilio svarstyklių naudojimą valdant avilį. Būtinai toliau stebėkite avilio svorį, kad būtumėte tikri, jog jūsų pastangos atsiperka, ir garantuotumėte, kad jūsų avilys yra puikios ir sveikos būklės.

Žinutės iš tos pačios kategorijos: