Kaip organizuoti verslo dovanas

Nežinote nuo ko pradėti? Čia pateikti trys dalykai, kuriuos turėtumėte apsvarstyti, jeigu norite turėti įmonės dovanų strategiją.

Laikas

Dažniausiai įmonės dovanoja dovanas atostogų ir metų pabaigos švenčių metu. Tai gali būti jūsų dovanų strategijos spąstai, jei klientams ir darbuotojams dovaną dovanosite tuo pačiu metu kiekvienais metais šios datos gali tapti laukiamos.

Jei norite atskirti, nustebinti ir pradžiuginti bei padaryti įtaką, pagalvokite apie kitus atsitiktinius atvejus, kai galite padovanoti įmonės dovanas. Taip pat galite siųsti dovanas ištisus metus, kad dar labiau parodytumėte dėkingumą. Paprastas būdas, kaip žinoti tinkamą laiką yra galvoti apie klientą ir tai, kodėl jūs jam dovanojate dovaną Habeco online (pvz .: įteikdami dovaną padėkokite už pirkinį arba darbuotojui už tikslo pasiekimą).

Siūlydami dovaną klientui ar darbuotojui, turėtumėte paieškoti kokybiškos dovanos, o ne masiškai su nuolaida parduodamos dovanos (pvz .: rašikliai, kainuojantys 50 centų ir pan.).

Pritaikymas ir išvaizda

Yra daugybė verslo dovanų, kurias galite pritaikyti savo kliento ar darbuotojo vardui ar logotipui. Jei norite, kad jūsų klientas ar darbuotojas jaustųsi įvertintas ir būtų gavęs dovaną, labai rekomenduojame individualizuoti dovanas, o ne eiti lengviausiu keliu ir dovanoti savo įmonės atributiką.

Biudžetas

Siūlydami dovaną klientui ar darbuotojui, turėtumėte paieškoti kokybiškos dovanos, o ne masiškai su nuolaida parduodamos dovanos (pvz .: rašikliai, kainuojantys 50 centų ir pan.).

Norėdami sužinoti, kiek turite (ir galite) išleisti, būtinai paskaičiuokite biudžetą. Tokiu būdu, kai reikia įsigyti verslo dovanas , žinosite tinkamą išlaidų sumą, kuri tinka jūsų įmonei, strategijai ir programai.

YouTube video

Štai keletas būtų apskaičiuoti biudžetą, jei nežinote, nuo ko pradėti. Biudžetą galite apskaičiuoti pagal:

  • Kiek laiko bendradarbiaujate (klientams) arba kiek laiko išdirbta (darbuotojams),
  • Taikoma programa. Atkreipkite dėmesį į rezultatą, kurį norite pasiekti ir atitinkamai pasirinkite biudžetą pagal jūsų galimybes,  
  • Kaip vertinate klientą. Pagalvokite kaip jūs vertinate klientą – supaprastintai, kokie yra jūsų santykiai? Taip pat galite nusistatyti atsitiktinį biudžetą pagal jūsų galimybes (atminkite: santykiai yra vertingi: neišleiskite per mažai, tačiau taip pat neišleiskite per daug) 

Žinutės iš tos pačios kategorijos: