Thermana Laško Spa Resort – tai geriausia poilsio vieta 

Thermana Resort įsikūręs pačiame miesto centre, prie Savinjos upės. Pats Laško miestas yra Slovėnijos kurortinio regiono širdyje. Jums nereikia nerimauti dėl SPA kurorto vietos, nes beveik viskas, ko jums reikia ir ko norite, yra čia pat. Atvykstantieji automobiliu gali pasinaudoti nemokama automobilių stovėjimo aikštele. Jei kada nors atvyksite traukiniu iš Liublianos į Lašką, traukinių stotis taip pat yra vos už kelių žingsnių. 

Jei nežinote, jau įrodyta ir išbandyta, kad terminis vanduo puikiai tinka ne tik jūsų odai, bet ir sveikatai apskritai.

Registracijos procesas 

Vos peržengus slenkstį, jus pasitiks didingi pastato laiptai, kurie tarsi pasitinka ir kviečia svečius į vidų. Daugelis porų šioje pamėgtoje vietoje net fotografavosi vestuvių nuotraukose. 

Tačiau nebūtina rišti mazgo vien tam, kad galėtumėte mėgautis ir vertinti vietovę. Čia taip pat galite užfiksuoti nuotraukų, kuriomis galėsite dalytis savo socialinės žiniasklaidos paskyrose. Jei norite pakelti savo socialinių tinklų įrašų kartelę, nepraleiskite progos nusifotografuoti prie instagraminio tilto, jungiančio viešbutį su viena Savinjos upės puse. 

Registracijos metu atvykę darbuotojai mielai jus pasitiks ir supažindins su apgyvendinimo paslaugomis bei jų buvimo vieta. Taip pat galite paprašyti, kad jums užsakytų ekskursiją po miestelio alaus daryklą, kuri pati savaime yra ne mažiau įdomi. 

Kiekvienoje zonoje yra atskira registratūra, o darbuotojai nukreips jus į reikiamą vietą, jei reikės daugiau informacijos apie sveikatingumo centrą, pirtis, baseinus ir masažus. 

YouTube video

SPA ir masažas 

SPA kurorte taip pat atliekami įvairių rūšių ir formų masažai, kai kurie terapeutai įdarbinti tiesiai iš Tailando. Be masažų, taip pat siūlomi SPA ir pirčių pasiūlymai. 

Taip pat galite pasilepinti vaško depiliacija, kūno šveitimu, veido procedūromis, kūno detoksikacija, rankų priežiūra ir dar daugiau. Saunos centre taip pat galima rinktis įvairias pirtis. 

Žinutės iš tos pačios kategorijos:

    Nerasta