Kaip pasirinkti geriausias motociklininkų striukes ir kostiumus 

Motociklininkų striukės ir motociklininkų kostiumai turi būti prigludę ir prigludę, bet ne per daug aptempti. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad striukė turi būti pakankamai prigludusi, kad šarvai išliktų tinkamoje vietoje ir nesiblaškytų vėjyje. 

Tačiau vis tiek norėtumėte, kad kostiumas būtų pakankamai laisvas, kad galėtumėte laisvai judėti ir nesijaustumėte suvaržyti ar suvaržyti. Dauguma šiandieninių švarkų yra reguliuojami su tampriais skydeliais. Taip pat galbūt norėsite rinktis šiek tiek ilgesnes rankoves nei įprastų striukių, kad jos neiškiltų į viršų, kai laikote vairą. 

Ventiliacija

Šiltas oras neabejotinai yra mėgstamiausias metų laikas kelionėms. Žinoma, mažiausiai norite jaustis, atrodyti ar kvepėti taip, tarsi ką tik nulipę nuo dviračio būtumėte išėję iš pirties. 

Todėl oro srautas yra labai svarbus. Todėl odinėse striukėse paprastai yra perforacija, o tekstilinėse striukėse paprastai naudojami tinkleliai. 

Motociklininkų striukės ir motociklininkų kostiumai turi būti prigludę ir prigludę, bet ne per daug aptempti.

Medžiagos

Oda yra bene klasiškiausia medžiaga, iš kurios gaminami motociklininkų kostiumai ir striukės. Be akivaizdaus fakto, kad jos puikiai atrodo, odinės striukės taip pat pasižymi išskirtiniu ilgaamžiškumu, atsparumu dilimui ir patogumu, kai jas perrenkate. 

Tekstilinės striukės taip pat yra įtikinami odos pakaitalai. Dažnai jos yra specializuotos, kad suteiktų tokias funkcijas kaip papildoma ventiliacija ir hidroizoliacija, jau nekalbant apie tai, kad jų kaina yra mažesnė. 

Daugelis šių dienų jojimo liemenių taip pat gaminamos iš garsiojo sintetinio pluošto kevlaro. Ši medžiaga yra atspari karščiui ir dilimui. Nepaisant to, kad ji nėra tokia lanksti ir kvėpuojanti kaip kiti audiniai, kai kuriose striukėse tam tikrose strateginėse vietose kevlaras vis tiek naudojamas kaip „Cordura” nailono ir kitų audinių sutvirtinimas. 

Matomumas

Geriausios motociklininko striukės ir kostiumai yra tie, kurie dėl šviesą atspindinčių elementų padės kitiems motociklininkams lengvai jus pamatyti ir pastebėti net tamsiuoju paros metu. 

YouTube video

Uždarymas

Motociklininkų striukėms užsegimai yra svarbesni nei įprastoms striukėms. Rankogaliai turi būti saugūs, o užtrauktukai turi leisti užtikrintai laikyti daiktus ir kartu būti lengvai valdomi, net jei mūvite pirštines. 

Žinutės iš tos pačios kategorijos: