Slovėnijos terminis SPA Lasko – visapusiškas pasilepinimas ir atsipalaidavimas 

Slovėnijos kurortas Lasko tampa labai populiarus dėl įvairių priežasčių. Tai nenuostabu, nes terminių kurortų patirtis turi ilgą ir įdomią istoriją, siekiančią dar senovės romėnų laikus. Unikalus įvairių terapijų derinys, apimantis šalčio ir karščio procedūras, buvo pripažintas dėl savo galimybių palengvinti raumenų skausmus, detoksikuoti odą, pagerinti kraujotaką ir reguliuoti organizmo medžiagų apykaitą.

Geriausias skaitmeninis detoksas 

Kadangi dauguma terminių SPA procedūrų ir patirčių susijusios su vandeniu, tai reiškia, kad su savimi negalite turėti telefono. Todėl galėsite atsijungti nuo išorinio pasaulio ir visiškai pasinerti į malonius pojūčius be išorinių trukdžių. 

Todėl galėsite atsijungti nuo išorinio pasaulio ir visiškai pasinerti į malonius pojūčius be išorinių trukdžių. 

Terminiuose SPA centruose ne tik atsipalaiduos jūsų protas, bet ir kūnas, ypač baseinuose su panardinimais ar hidroterapijos baseinuose. Plaukiojimas vandenyje sukuria raminamąjį poveikį, kuris suteikia pakankamai erdvės ir laiko stresui sumažinti. Tada tai padės pagerinti jūsų motyvacijos lygį ir sustiprinti psichinę stiprybę. 

Mėgaukitės optimaliu kūno gydymu

Ar neseniai persistengėte su treniruotėmis? Ar per draugiškas futbolo varžybas jums buvo patempta kulkšnis? O gal susižeidėte nugarą, kai pasilenkęs bandėte iš šaldytuvo paimti paskutinį pyrago gabalėlį? Slovėnijos terminis SPA Lasko gali pagreitinti gijimo procesus, todėl greičiau nei vėliau galėsite sugrįžti į savo geriausią formą.

YouTube video

Puikus vėsos ir šilumos terapijos derinys sutraukia ir išplečia kraujagysles, taip skatindamas viso kūno kraujotaką. Kai kraujotaka geresnė, kraujas į raumenis gali pristatyti daugiau maistingųjų medžiagų ir deguonies, kad padėtų atstatyti bet kokius pažeidimus. Pagerėjusi kraujotaka taip pat leidžia greičiau deginti kalorijas jūsų kūne, o tai dar labiau pagerina medžiagų apykaitą. 

Kai prakaituojate, iš organizmo išplaunate visus nešvarumus ir taip išvalote bei atjauninate odą. Terminiai SPA centrai taip pat gali sumažinti įtampą ir pašalinti streso poveikį odai. 

Žinutės iš tos pačios kategorijos: