Patarimai, kaip išsirinkti geriausią automobilio stogo bagažinę

Prie savo automobilio galite pridėti daugybę priedų, bet ar žinote, kodėl jums reikia automobilio stogo bagažinės? Jei vis dar neturite stogo bagažinės, dabar pats laikas sužinoti, kaip pasirinkti tinkamą bagažinę. 

Kas yra automobilio stogo bagažinės?

Krovinių stogo bagažinės Withcar online tai naudingi automobilių priedai, tvirtinami prie keturračių transporto priemonių viršaus. Stogo bagažinės gaminamos iš įvairių rūšių tvirtų medžiagų ir yra įvairių dydžių bei tipų. Stogo bagažinės paprastai naudojamos gabenti didelių gabaritų arba dideliems daiktams, kuriuos norite arba turite pasiimti, bet kurie netelpa į automobilį. 

Šios stogo bagažinės dažnai yra strategiškai išdėstytų strypų rinkinys, kad būtų vietos įvairiems kroviniams. Aukštos kokybės stogo bagažinės taip pat paprastai būna atsparios oro sąlygoms. Tai reiškia, kad jums nereikės jų nuimti, jei važiuojant kepins saulė arba užklups stipri liūtis. 

Krovinių stogo bagažinės – tai naudingi automobilių priedai, tvirtinami prie keturračių transporto priemonių viršaus.

Ant stogo bagažinės galite uždėti beveik viską arba bet ką. Nesvarbu, ar netrukus planuojate kraustytis į naujus namus, ar vykstate į paplūdimį už miesto, patikima stogo bagažinė suteikia galimybę lengvai ir saugiai pasiimti visus būtinus daiktus!

Apsvarstymai perkant stogo bagažinę

Prieš pernelyg susijaudindami ir pirkdami pirmą pasitaikiusią stogo bagažinę, nepamirškite kelių svarbių dalykų, kurie padės išsirinkti jums tinkamą bagažinę:

Nustatykite savo biudžetą

Visada pirmiausia patikrinkite savo biudžetą, ypač jei nenorite pirkiniui išleisti daug pinigų. Rūpintis keturratėmis transporto priemonėmis niekada nėra pigi pareiga, o pirkti joms skirtus priedus gali kainuoti kur kas brangiau. 

Vos tik įžengę į automobilių prekių parduotuvę, įsitikinkite, kad jūsų mintyse svarbiausia yra konkreti kaina. Taip pat turėtumėte sau priminti, kiek esate pasirengę viršyti savo biudžetą, priklausomai nuo pagrįstų situacijų. 

Tai, kad aplink jus sukiojasi pardavėjas, gali būti ir blogai, ir gerai. Pardavėjas gali suteikti jums daugiau informacijos apie gaminį, bet taip pat gali priversti jus jaustis priblokštus. Dėl to galite nesugebėti kruopščiai išnagrinėti visų turimų prekių ženklų. 

Stogo bagažinės gaminamos iš įvairių rūšių tvirtų medžiagų ir yra įvairių dydžių bei tipų.

Radę idealią stogo bagažinę, tačiau jos kaina viršija jūsų nustatytą biudžetą, galbūt norėsite dar kartą apie tai pagalvoti. Jei apie mokėjimą už visą gaminį negali būti nė kalbos, bet manote, kad jis to vertas, galbūt norėsite apsvarstyti kitas mokėjimo sąlygas, pvz., išsimokėtinai, jei parduotuvėje yra tokia galimybė. 

Patikrinkite svorį

Geriausios automobilio stogo bagažinės yra pakankamai patvarios, kad jomis būtų galima vežti visus ir kai kuriuos jūsų daiktus. Tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte rinktis kažką sunkaus ir storo tik todėl, kad tai atrodo daug tvirčiau. 

Taip pat skaitykite kitą straipsnį: Patarimai, kaip prižiūrėti automobilio akumuliatorius

Galbūt visai nekreipiate į juos dėmesio, tačiau automobilio akumuliatorių, kaip ir kitas automobilio dalis, taip pat reikia prižiūrėti. Kadangi šių komponentų gyvavimo laikas yra ribotas, tinkamai jais rūpintis dar svarbiau. 

Dėl šios priežasties renkantis stogo bagažinę svarbu visada atsižvelgti į svorio veiksnį. Užuot rinkęsi sunkią plieninę stogo bagažinę, geriau rinkitės aukštos kokybės aliuminio bagažinę. Ši bagažinė yra bent 30 % lengvesnė už plieninę, jau nekalbant apie tai, kad ji taip pat pasižymi dideliu patvarumu ir konkurencinga svorio talpa. 

Stogo bagažinės paprastai naudojamos gabenti didelių gabaritų arba dideliems daiktams, kuriuos norite arba turite pasiimti, bet kurie netelpa į automobilį. 

Tinka transporto priemonei

Kad žinotumėte, stogo bagažinės nėra panašios į auskarus ar kepurėles.  Tai nėra universalūs aksesuarai. Dėl skirtingų keturračių transporto priemonių matmenų beveik neįmanoma rasti stogo bagažinės, kuri tiktų visoms transporto priemonėms. 

Norint užtikrinti, kad pasirinktas stogo bagažinės stoglangis puikiai tiks jūsų automobiliui, geriausia, jei tą dieną, kai planuojate jį pirkti, galite jį atvežti į automobilių reikmenų parduotuvę. Daugelio parduotuvių prižiūrėtojai ir pardavėjai mielai ir noriai jums pademonstruos, kaip teisingai sumontuoti stogo bagažinę. 

Tai taip pat geriausias metas paklausti, ar pasirinktas stilius tinka jūsų transporto priemonės stogui. Jie taip pat gali jus supažindinti su stogo bėgiais. Šie bėgiai yra bagažinės tipas, tačiau vietoj stabilių laikiklių turėsite du bėgius, kurie tvirtinami dešinėje ir kairėje transporto priemonės stogo pusėje. 

Universalumas 

Nesvarbu, ar didžiuojatės kuprine, ar sportuojate, rekomenduojama ieškoti automobilio stogo bagažinės, kurioje būtų galima saugiai ir patikimai laikyti viską, ką norite pasiimti su savimi. Šiuo metu rinkoje esančios bagažinės yra skirtingo dizaino ir skirtingo kokybės lygio. 

Norėdami užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį, rinkitės bagažinę, kurioje jūsų daiktus būtų galima vežti vos keliais pakeitimais ir pataisymais. Pavyzdžiui, jums gali kilti noras įsigyti stogo bagažinę, specialiai pritaikytą dviračiams vežti, ypač jei užsiimate šia sporto šaka. Tačiau naudoti tą patį bagažinę gali būti nelengva, jei norite ant stogo sukrauti palapines, bagažą ir stovyklavimo reikmenis. 

Dėl šios priežasties visada geriau rinktis universalų bagažinės komplektą, į kurį galėsite sudėti daugumą arba visus daiktus, kuriuos ateityje gali tekti krauti į automobilį. Dabar galima įsigyti įvairių modelių, į kuriuos galėsite pakrauti beveik viską, o norint sureguliuoti laikiklį, tereikės pajudinti lankstą arba užsukti varžtą. 

Nors šių universalių bagažinių kaina gali būti aukštesnė nei tradicinių stogo bagažinių, jos yra daugiau nei to vertos, ypač jei pasirenkate patvarią bagažinę. 

YouTube video

Kokie veiksniai turi įtakos stogo bagažinės kainoms?

Skirtingi veiksniai gali turėti įtakos įvairių veislių ir rūšių automobilio stogo bagažinių kainoms. Kiti elementai ir veiksniai, turintys įtakos kainoms, yra gaminio ilgaamžiškumas ir konkretaus prekės ženklo reputacija. 

Labiausiai patyrę automobilių savininkai dažniausiai rekomenduoja aliuminines stogo bagažines. Tačiau jos dažnai yra brangesnės už plienines ir gali būti net brangesnės, priklausomai nuo modelio konstrukcijos ir stiliaus. 

Kai kurios transporto priemonių krovinių stogo bagažinės sukurtos remiantis aerodinamikos principais. Šios stogo bagažinės dažnai yra specialios konstrukcijos ir formos, skirtos vėjo poveikiui sumažinti. Šios aerodinaminės stogo bagažinės yra brangesnės, nes dažnai yra lengvos ir, kitaip nei įprastos stogo bagažinės, padeda sumažinti pasipriešinimą, todėl transporto priemonė važiuoja greičiau. 

Žinutės iš tos pačios kategorijos: