Greita žvilgsnis į„OnePlus 5“ mobilųjį telefoną

„OnePlus 5“ mobilusis telefonas buvo oficialiai pristatytas ir tai yra bene pats naujausias ir pats garbingiausias savaiminio stiliaus įrenginys, skirtas aplenkti kitus flagmanus.

Anot bendrovės, jie nusprendė paklausyti savo klientų ir paspartinti savo žaidimą prieš kitus didžiuosius telefonų gamintojus, tokius kaip „iPhone“ ir „Samsung“. Jie aprūpino „OnePlus 5“ su 8 GB RAM, rinkoje pirmaujančia fotoaparato sąranka ir USB-C bei 3,5 mm ausinių lizdu.

Pažvelkite į šio mobiliojo telefono apžvalgą, kad sužinotumėte, ar tai jums tinkamas pasirinkimas:

Dizainas

Nėra abejonės, kad „OnePlus 5“ yra gerai atrodantis aukščiausios klasės įrenginys, nors jis tikrai negali pasigirti visišku originalumu. Turėdamas matomas antenos juostas ir matinę juodą vienąlytį korpusą, pagamintą iš aliuminio, „OnePlus“ nebando būti subtilus dėl to, kad jų naujausias įrenginys yra beveik „iPhone 7 Plus“ anglies pluošto kopija. Tačiau taip pat negalima paneigti, kad šis „OnePlus“ išmanusis telefonas jaučiasi ir atrodo geriau nei kiti telefonai, priklausantys tai pačiai kainų kategorijai.

„OnePlus 5“ mobilusis telefonas

Naujausias „OnePlus“ pavyzdinis flagmanas taip pat yra mažesnis, palyginti su „iPhone 7 Plus“, nors abiejų įrenginių ekranai yra vienodo dydžio – 5,5 colio. 154x74x7,3 mm didžio telefone galite pasiekti kiekvieną ekrano kampą, o subtilūs telefono išlinkimai taip pat reiškia, kad „OnePlus 5“ mobilusis telefonas gali patogiai įsitaisyti rankoje. Kai kurie gali nemėgti tuščių erdvių virš ir po ekrranu ir dėl to įrenginys gali atrodyti kaip šiek tiek senesnio modelio.

„OnePlus 5“ įrenginyje taip pat rasite fizinį mygtuką, esantį žemiau ekrano. Jis turi „zippy“ pirštų atspaudų skaitytuvą. Taip pat yra 5 apdirbtos skylės telefono garsiakalbiui, 3,5 mm ausinių lizdui ir „Dash Charge“ palaikantis USB-C prievadas. 

Ekranas

„OnePlus 5“ mobiliajame telefone yra 5,5 colių „HD“ ekranas, pagamintas iš AMOLED, panašus į tą, kurį galima rasti „OnePlus 3T“ – seniau išėjusiame modelyje.

Nors kai kurie vartotojai yra nusivylę, kad bendrovė nesiėmė QHD raiškos, ypač turint omenyje brangesnę telefono kainą, dabar yra keletas nusiskundimų dėl to ekrano. Kadangi buvo naudojamas AMOLED, tai reiškia, kad juodos spalvos dažniausiai būna rašalinės, o spalvos yra tikrai prisotintos ir ryškios pagal numatytąjį kalibravimą.

Taip pat galite pakeisti „OnePlus 5“ ekraną, pagal  DCI-P3 arba „sRGB“ spalvų standartus. Pirmasis yra didesnė spalvų gama, kurią galima rasti „iPhone 7“ ir „7 Plus“, kuri suteikia mažiau prisotintą ir natūralesnę išvaizdą.

Kai kurie iš tų ankstyvųjų „OnePlus 5“ mobiliųjų telefonų vartotojų greitai pareiškė savo nusiskundimus dėl telefono ekrano problemų, įskaitant prastą atsaką į lietimą ir nemalonų „scrolinimą“. Tačiau kai kurie gali nepatirti tų pačių problemų, todėl paprastai lieka patenkinti prietaiso naudojimu.

Jei jūsų verslo partneris turi šį išmanųjį telefoną, galite jam padovanoti suasmenintą viršelį kaip reklaminės dovanos.

Dienos pabaigoje nesunku pastebėti, kad „OnePlus 5“ mobiliajame telefone yra viskas ko reikia, kad jis taptų stiprus varžovas kitiems flagmanams.

Taip pat nepraleiskite straipsnio tema domeno registracija.

Žinutės iš tos pačios kategorijos: