Efektyvaus domeno registravimo proceso patarimai

Domeno registracija yra vienas iš esminių žingsnių kuriant svetainę. Galite tikėtis, kad šis etapas vyks sklandžiai tik jei pirmiausia atliksite namų darbus ir sužinosite pagrindinę informaciją apie interneto adresus ir domenus.

Čia pateikiami keli patarimai, kaip užtikrinti jūsų vadovą, kad domenų registravimo procesas jums būtų be rūpesčių ir be streso.

Turėkite ne vieną domeno vardą

Viena strategija, kuria galite pabandyti, kad sugeneruoti daug srauto į savo svetainę, yra naudoti kelis domenų vardus, iš kurių vienas skirtas jūsų įmonės pavadinimui, o kitas skirtas apibūdinti jūsų produktus ar paslaugas. Atminkite, kad yra dviejų tipų klientai: tie, kurie prisimena produkto pavadinimą, ir tie, kurie prisimena prekės pavadinimą. Užsiregistravę daugybę vardų, galėsite padidinti potencialių ir esamų klientų galimybes įvesti tinkamą adresą ir nusileisti į savo svetainę.

Domeno registracija
Domeno registracija: .com, .net, .org …

Jei jūsų biudžetas leidžia, galite pasirinkti domenų pavadinimus, panašius į jūsų turimus originalius domenus. Daugelis klientų dažnai praleidžia žodžius arba padaro klaidų rašydami. Pirkdami tokius klaidingai parašytus domenus, galėsite juos naudoti kaip įrankius nukreipti klientus į jūsų tikrąją svetainę. Jūs netgi galite sumažinti galimybę, kad klientai pateks į puslapius, pilnus šlamšto arba, dar blogiau, suaugusiųjų svetainėse.

 Paimkite užimtus domenus

Vien todėl, kad norimas domeno vardas jau paimtas, dar nereiškia, kad turite atsisakyti ir pasirinkti kitą pavadinimą. Jei tikrai norite pavadinimo ir jūsų biudžetas tai leidžia, darykite tai visomis priemonėmis. Prisijunkite prie svetainių, kurios galėtų padėti jums užregistruoti norimą vardą. Šios svetainės turi prieigą prie domenų savininkų kontaktinių numerių ir gali veikti kaip jūsų derybininkai. Atminkite, kad dauguma vardų yra atviri deryboms, o kiti – už fiksuotą kainą.

Video: Kas yra domenas?

Tačiau prieš pirkdami domenus būtinai patikrinkite pavadinimą ir įsitikinkite, kad jie yra tinkami svetainei, kurią planuojate sukurti. Gaukite kuo daugiau informacijos apie domenus, tokius kaip metinis, mėnesinis ir dienos srautas, naujausias ir ankstesnis turinys, kainų profilis ir nuosavybės istorija. Yra atvejų, kai jums patinkantys domenai neparduodami, bet yra patalpinami aukcionuose. Prieš pateikdami aukščiausią kainą, įsitikinkite, kad domeno vertė tikrai verta jūsų pasiūlymo.

Laikykitės patikimų derybininkų 

Tikriausiai svarbiausias efektyvios domenų registracijos patarimas yra visada pasirinkti patikimus derybininkus. Atkreipkite dėmesį, kad sudėtingesnė yra jau naudotų domenų registracija, palyginti su naujais domenais, nes turite įsitikinti, kad nuosavybės ir mokėjimo procesas vyksta saugiai. Norėdami garantuoti teisėtą pardavimą, išsinuomokite domenų rinką kaip depozitoriumo paslaugų teikėją. Tai suteikia jums, pirkėjui, tikrąją nuosavybės perleidimo garantiją, o pardavėjas bus užtikrintaa, kad gaus mokėjimą.

Taip pat nepraleiskite straipsnio apie „OnePlus 5“ mobilųjį telefoną su pavadinimu „OnePlus 5“ mobilusis telefonas.

Žinutės iš tos pačios kategorijos: