Stalai balkonui, terasai ir sodui – išsirinkite Jums ir Jūsų artimiesiems tinkantį asortimentą

Ar norite leisti laiką su artimaisiais ir svečiais terasoje, balkone ar sode? Žinoma, geriausias būdas praleisti laiką kartu tai atsipalaidavimas ir kalbos prie mėgstamo alaus, taurės vyno, kavos, arbatos, sulčių ar valgio. Tokiomis akimirkomis verta turėti stalą, prie kurio galėsite kartu susėsti.

Kaip pasirinkti lauko baldus ir stalus, kad jie atitiktų aplinkos interjerą? Ar jų kokybė iš tiesų yra tokia svarbi, kaip teigia gamintojai? Sužinokime iš žemiau esančio teksto.

Dydis yra svarbus

Dydis neturi reikšmės – tai didžiausias melas kalbant apie baldus ir namų įrangą. Lauko stalo suderinimas su pastatu tai svarbiausias aspektas. Taigi verta į tai atsižvelgti atsargiai ir apdairiai. Jei gyvenate vienas ir retai priimate svečius, jums nereikia 8–10 svečių skirto baldo. Tokioje situacijoje pakanka vidutinio dydžio stalo 4 asmenims, ar net mažyčio kavos staliuko, prie kurio patogiai įsitaisyti gali tik du žmonės.

Lauko stalo dizainas

Sodas yra vieta, kur paprastai turime daug laisvos erdvės. Net maži objektai yra erdvesni nei terasos ir balkonai. Todėl verta panaudoti šią erdvę planuojant poilsio vietą – neatsižvelgiant į tai, ar tai bus poilsis su draugais, šeima ar ilsėtis vienas.

Taigi, kaip pasirinkti lauko stalus, kad jų dizainas tiktų prie malonaus interjero? Jei tai yra tradicinio / klasikinio stiliaus erdvė, puikus variantas yra natūralios arba beicuotos spalvos medinis stalas. Modernesniems projektams verta rinktis juodus, pilkus ar baltus stalus, net jei jie pagaminti iš medžio.

Balkono ar terasos stalo dizainas

Balkono stalai paprastai jie yra dviejų variantų – kaip nedideli sulankstomi stalai ir gaminiai su kabliais, skirti pakabinti ant turėklų. Pirmasis variantas yra puiki investicija vidutinio dydžio balkonui. Antroji yra puikus sprendimas ilgų ir siaurų konstrukcijų atveju. Tai nereiškia, kad toks pakabinamas stalas yra nepatogus. Du žmonės gali valgyti patogiomis sąlygomis.

Terasos stalai gali būti įvairūs ir jų dydis, aukštis ar stilius gali būti pritaikyti prie namo dydžio. Puiki idėja – įsigyti sulankstomus stalus, kurie sulankstyti turi 80×80 cm matmenis ir gali sutalpinti maks. 2-3 žmonės. Išleidus jie gali būti net 2-3 kartus platesni. Dėl to jūs turite galimybę pritaikyti terasos stalą situacijai, poreikiams ir lūkesčiams. Tai labai funkcionalus sprendimas, į kurį verta atkreipti dėmesį.

Žinutės iš tos pačios kategorijos:

    Nerasta