Nekilnojamasis turtas Slovėnijos apžvalga

Slovėnijos geostrateginė padėtis yra jai naudinga. Šalis yra įsikūrusi svarbiausių Europos prekybos ir kultūros kelių kryžkelėje. Todėl Slovėnijos padėtis laikoma strateginiu privalumu. Iš sostinės Liublianos iki visų kaimyninių šalių – Austrijos, Kroatijos, Vengrijos ir Italijos – galima nuvažiuoti vos per valandą. 

Be to, Slovėnija didžiuojasi gardžiu maistu, alumi ir aukščiausios kokybės vynu. Šalies kulinarinė aplinka yra labai įvairi, todėl čia galima rinktis iš daugybės patiekalų. Šviežių vietinių ingredientų galite įsigyti tiesiai iš vietinių ūkininkų, kurie savo produkciją parduoda visoje šalyje išsibarsčiusiuose turguose. 

Visi registruoti ilgalaikiai Slovėnijos gyventojai ir piliečiai taip pat gali naudotis šios šalies sveikatos priežiūros sistema. Medicinos darbuotojai taip pat dalyvauja mokymuose. Slovėnijoje taip pat teikiamos privačios sveikatos priežiūros paslaugos, o piliečiai pagal įstatymus turi lygias galimybes naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis. 

Liubliana yra Slovėnijos sostinė ir vienas įdomiausių Europos miestų.

Pagrindinis išsilavinimas šalyje taip pat yra nemokamas ir privalomas visiems pilietybės neturintiems vaikams ir visiems kitiems Slovėnijoje gyvenantiems nepilnamečiams užsienio piliečiams. Tai reiškia, kad įsigiję svajonių nekilnojamąjį turtą Slovėnijoje, į šalį galite atsivežti visą šeimą ir čia pradėti naują gyvenimą.

Slovėnija taip pat yra labai patraukli šalis žmonėms, norintiems užsiimti verslu. Šalyje esantiems užsienio piliečiams suteikiama teisė perkelti arba pradėti verslą Slovėnijoje. 

YouTube video

Įregistravus įmonę šalyje, joje dirbantiems asmenims suteikiama teisė prašyti vieno leidimo gyventi ir dirbti Slovėnijoje. 

Slovėnija yra puiki vieta verslui, nes ši valstybė yra Europos Sąjungos narė ir priklauso Šengeno zonai. Tai reiškia, kad verslą šalyje vykdyti greičiau ir paprasčiau. Kaip ir kitose euro zonos šalyse, oficiali šalies valiuta yra euras. 

Gavę statusą, galėsite susijungti su visa šeima šalyje ir pradėti viską iš naujo savo nekilnojamojo turto Slovėnijoje

Žinutės iš tos pačios kategorijos: